usaCreated with Sketch.

سرور اختصاصی آلمان (هتزنر)

سرور مکس با بیش از 4 سال همکاری با بزرگترین دیتاسنتر کشور آلمان امکان دسترسی مناسب در داخل ایران، ارتباط شبکه پایدار، ارائه سخت‌افزارهای روزآمد را برای  شما فراهم کرده است و سرور اختصاصی آلمان واقع در دیتاسنتر هتزنر همیشه آماده سرویس رسانی به شما مشتریان گرامیبوده و هست.شما می توانید این سروریس اختصاصی را با تمام منابع تهیه و به سخت افزار آن دسترسی کامل داشته باشید همچنین با نصب مجازی ساز می توانید به مجازی سازی بپردازید.

دسترسی روت

پورت گیگاباتی

پنل مدیریت جامع

سخت افزار بروز

سرویس های سرور های اختصاصی آلمان

سرور های اختصاصی آلمان در سه نوع مختلف قابل ارائه میباشد.

server location

سرور اختصاصی ستاپ دار آلمان

DEDICATED ROOT SERVER

یک عدد ip رایگان

ترافیک رایگان و نامحدود

پشتیبانر از Ipv6

منابع اختصاصی سخت افزاری

شروع قیمت از

ماهانه / 1657 تومان

server location

سرور اختصاصی بدون ستاپ آلمان

SERVER AUCTION

یک عدد ip رایگان

ترافیک رایگان و نامحدود

پشتیبانر از Ipv6

منابع اختصاصی سخت افزاری

شروع قیمت از

ماهانه / 0 تومان

server location

سرور اختصاصی کنسلی آلمان

CANCELED AUCTION

یک عدد ip رایگان

ترافیک رایگان و نامحدود

پشتیبانر از Ipv6

منابع اختصاصی سخت افزاری

شروع قیمت از

ماهانه / 0 تومان

هر آنچه از سرور اختصاصی آلمان نیاز دارید !

توضیحاتی کامل درباره انواع سرور اختصاصی آلمان که سرور مکس در اختیار مشتران خود میگذارد.

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های وبمسترهای سایت‌های بزرگ، سرعت ایندکس و کراول توسط موتورهای جست‌وجو می‌باشد. سرور اختصاصی آلمان به دلیل اینکه قابلیت میزبانی در دیتاسنترهای معتبر آلمان: Leaseweb، equinix و Hentzer رادارند؛ دارای سخت‌افزار بروز، پینگ تایم کمتر تا سرورهای گوگل، امنیت مناسب و قیمت مناسب برای خرید می‌باشد. در سرورهای اختصاصی آلمان کاربر دسترسی کامل به سرور خواهد داشت و می‌تواند نرم‌افزارها و موارد مورد نیاز خود را روی سیستم نصب نماید، کاربر دسترسی به ریشه و روت دارد و کنترل کامل سرور را در اختیار خواهد داشت. هیچ محدودیتی روی پورت‌های dedicated server آلمان اعمال نشده است و کاربران امکان استفاده از تمامی پورت‌ها را خواهند داشت. می‌توان سرور اختصاصی المان را کامپیوتری مانند سایر رایانه‌های خانگی یا اداری دانست. سرورها از اجزای مختلفی مانند پردازشگرها، هارد، رم، سخت‌افزارهای مربوط به شبکه و اجزای دیگر تشکیل‌شده‌اند. حال باید این مسئله را در نظر داشت که سرور اختصاصی شبیه به یک رایانه خانگی نیست چراکه دارای سخت‌افزارهای کاملاً قدرتمند و تجاری خواهند بود که مطمئن بوده و کمتر دچار مشکلات می‌شوند. همان‌گونه که از نام این سرورها مشخص است، این سرورهای اختصاصی در کشور آلمان میزبانی می‌شوند. دلایل زیادی وجود خواهد داشت که یک شرکت تصمیم بگیرد بین dedicated server آلمان و سرور اشتراکی آلمان، سرور اختصاصی را انتخاب کند. استفاده از منابع به‌صورت کاملاً اختصاصی کارایی مناسبی در عملکرد و سرعت سایت خواهد گذاشت. کاربران در سرور اختصاصی آلمان محیطی کاملاً اختصاصی با دسترسی کامل در اختیار خواهند داشت. همچنین اگر می‌خواهید به بهترین استفاده از منابع مالی خود را داشته باشید استفاده از سرور اختصاصی مناسب‌ترین گزینه خواهد بود. برای مدیریت سرورهای اختصاصی آلمان سرور مکس پنل مدیریت اختصاصی را در اختیار کاربران قرار داده است پنل مدیریت اختصاصی دارای امکاناتی مانند: بررسی نمودارها، فایروال، ارتباط ریموت VNC، restart، نصب مجدد سیستم عامل و دیگر امکانات میباشد.سرور اختصاصی آلمان را می‌توانید متناسب با نیازهای خود در هر نوع سیستم‌عامل دلخواه لینوکس و ویندوز و مجازی ساز تهیه کنید .قیمت سرور اختصاصی آلمان نیز بر اساس منابع مصرفی شما محاسبه می‌شود. سرور اختصاصی آلمان واقع در دیتاسنتر Hetzner بدون شک جزو پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین محصولات برای خرید سرور اختصاصی آلمان محسوب میشود. دیتاسنتر هتزنر همواره با فراهم کردن شبکه‌ای پایدار و پشتیبانی خوب توانسته بیشترین فروش سرور اختصاصی از آلمان را بین کاربران ایرانی بدست بیاورد. از جمله ویژگی‌های سرور اختصاصی Hetzner می‌توانیم به قیمت مناسب و ارزان ان اشاره کرد. سرورمکس همکاری طولانی مدتی با دیتاسنتر هتزنرداشته و به همین وسیله توانسته مشتریان بسیاری از ایران را برای سرور اختصاصی آلمان میزبانی کند و با توجه به نیازهایشان پلن‌های مختلفی را ارائه دهد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار مشتریان سرور مکس درباره سرور های اختصاصی آلمان

چه سیستم عامل هایی برروی سرور های اختصاصی آلمان قابل نصب است؟

تمامی سیستم عامل های موجود بروز دنیا از جمله ویندوز، لینوکس و تمامی مجازی ساز های موجود مانند Vmware Esxi وKVM برروی سرور های اختصاصی آلمان قابل نصب است.

امکان ارتقا سخت افزاری برروی سرور های اختصاصی آلمان وجود دارد؟

بله، طبق مستندات دیتاسنتر آلمان (هتزنر) نسبت به نوع سرور انتخابی که خریداری می کنید مقدار رم، هارد و CPU قابل ارتقا می باشد. شما میبایستی قبل خرید یا بعد خرید با ارتباط با بخش فروش درخواست ارتقا را اعلام کنید و پس از برسی ارتفا صورت گیرد.

پورت و آپلینک ارائه شده در سرور های اختصاصی هتزنر چقدر است؟

تمامی سرور های اختصاصی آلمان هتزنر با پورت 1 Gbit/s ارائه می شوند. در صورت نیاز پورت و آپلینک قابل ارتقا میباشد.

آیا پنل مدیریت سرور ارائه میشود ؟

بله، پنل مدیریت کامل سرور که امکاناتی همچون ریبوت ، خاموش ، روشن ، کنسول VNC ، مدیریت و مانیتورینگ ترافیک و پهنای باند در پنل مدیریت شما قابل مشاهده است.

آیا دسترسی کاملROOT برای سرور های اختصاصی آلمان (هتزنر) ارائه میشود؟

بله، دسترسی کامل root (سرورهای لینوکسی) یا Administrator (سرورهای ویندوزی) جهت اتصال به سرور ارسال می‌گردد.

آیا امکان نصب سیستم عامل خاص یا مجازی ساز وجود دارد؟

بله، شما میتوانید ایزو (ISO) خود را ارسال و توسط دسترسی کنسول نسبت به نصب سیستم عامل دلخواه خود اقدام فرمایید.