سرورمجازی VPS
خرید سرور مجازی / ابر سرور

سرور مجازی یا vps ؛ سرورمکس ارائه دهنده سرور های مجازی vps با سیستم عامل های متنوع لینوکس ، ویندوز و غیره در چندین داخلی خارجی قابل ارائه می باشد. سرور های سرور مکس در لوکیشن ها ایران، آلمان، انگلیس، کانادا، فرانسه می باشند. اپتاین 99/99 درصدی و مانیتورینگ 24 ساعته توسط تیم فنی امینت سرور

انواع سرور مجازی

ارائه دهنده تمامی خدمات سرور مجازی و ابر سرور

خدمات سرور مجازی

سرور مجازی چیست ؟

سرور مجازی یا VPS یک ماشین مجازی است که توسط یک مجازی ساز، با تقسیم منابع سرور احتصاصی و اختصاص دادن آن به چندین کاربر ایجاد می شود. این امر توسط ابزار ESXI انجام میشود. سرور های مجازی سرور مکس به دو صورت VPS (سرور مجازی) و ابر سرور ارائه می شود. شما میتوانید بسته به نیاز خود یکی از این دو نوع سرور مجازی را انتخاب و استفاده کنید. در حالت استفاده از VPS شما به root دسترسی دارید و می‌توانید هر نوع نرم‌افزاری را نصب کنید.

چرا سرور مجازی بخریم؟ بهترین انتخاب چیست ؟

سرور مجازی همان سرور اختصاصی می باشد ولی با منابع کمتر و ارزان تر. این سرویس نسبت به هاست های اشتراکی، سرعت، امنیت و دسترسی بیشتری دارد. در این سرور شما به روت و ssh نیز دسترسی دارید. منابع برای شما رزرو شده و در هر زمان می توانید از 100 درصد منابع سرور خود استفاده کنید. امنیت بالا یکی دیگر از مزایای سرور مجازی است. به طوری که در صورت هک شدن کاربر در همان سرور، آسیبی به سرور شما نمی رسد. VPS ها گزینه های عالی برای ارائه دهندگان SaaS ، سازندگان بازی‌های کامپیوتری ، برنامه نویسان و شرکت هایی است که هاست اشتراکی دیگر پاسخگوی نیازشان نیست و تمام کسانی که به یک میزبانی مطمئن و مقرون به صرفه نیاز دارند.

آپتایم و کیفیت سرور مجازی سرور مکس

آپتایم 99.99 درصدی و منابع واقعی رزرو شده یکی از گزینه هایی است که سرور های مجازی مارا نسبت به رقبای خود متمایز کرده. در کنار این مزایا VPS ها از امنیت بالایی برخوردارند. وجود پنل مدیریت به شما این امکان رو میدهد که همانند یک سرور اختصاصی به روت سرور دسترسی داشته، سرور را مدیریت و یا حتی سیستم عامل آن را تغییر دهید. مانیتورینگ شبکه توسط تیم فنی ما یکی از مزایایی هست که تمامی سرویس های سرور مکس از آن برخوردارند.

هر چیزی که بخواهید برایتان فراهم میکنیم !

نیاز خود را بیان کنید ما پاسخگو نیازتان هستیم

سوالات متداول سرور مجازی

سوالات متداول مشتران ما درباره سرورمجازی