نمایندگی فروش
فراتر از یک نمایندگی فروش

سرورمکس با ارائه نمایندگی فروش در سه بستر مختلف همچون دامنه ،هاست و مستر ریسلر این امکان را فراهم کرده است تا افراد تازه وارد به این حرفه بتوانند بدون هزینه هنگفت هاستینگ کوچک خود را راه اندازی کنند و ارائه دهنده میزبانی وب و دامنه باشند.همچنین مدیریت یکپارچه تمام وب‌سایت‌ها، اختصاص منابع دلخواه به هر وب‌سایت و تمام امکانات مورد نیاز یک وب‌هاستینگ حرفه‌ای در قالب بسته‌ی نمایندگی هاست و دامنه سرورمکس به شما ارائه می‌شود تا بدون دغدغه از اشکالات فنی به ارائه خدمات هاستینگ به پردازید.با نمایندگی فروش سرورمکس راحتی در ارائه میزبانی خود را تجربه کنید.

تنوع نمایندگی فروش را با ما تجربه کنید

سروریس های گوناگون جوابگو نیاز شما در امر نمایندگی

سرورمکس؛ لذت یک نمایندگی مطمئن

هر آنچه که از یک نمایندگی خوب انتظار دارید در دستان شماست.

نمایندگی با برند شخصی شما

با خرید نمایندگی از سرورمکس دیگر اسم هاستینگ های بزرگ را به دوش نکشید شما میتوانید با تهیه یکی از پلن های نمایندگی خودتان را به یک هاستینگ شخصی و با برند شخصی خودتان تبدیل کنید زیرا بعد ارائه سرویس به شما نیازی نیست تا نامی از سرورمکس برده شود و شما دارای یک کسب و کار مستقل هستید

سرورمکس پشتیبان 24 ساعته شما

با دریافت نمایندگی فروش سرورمکس ، مشتریان‌ شما از سرویس‌ پشتیبانی ۲۴ ساعته سرورمکس برخوردار می‌شوند.برای استفاده از پشتیبانی سرورمکس میتوانید از طریق تیکت تماس تلفنی و چت انلاین اقدام فرمایید و مشابه با یک هاستینگ مستقل مشتریان خود را پشتیبانی کنید.

فراتر از نمایندگی فروش

نمایندگی فروش سرورمکس شرایطی را برای شما فراهم میکند تا حس یک هاستینگ مستقل را داشته باشید و مشابه با ان برخورد کنید به طوری که مشتریان شما حتی متوجه خرید نمایندگی شما از سرورمکس نمیشوند و شما می توانید به عنوان یک هاستینگ معتبر و برندینگ شناخته شوید و فعالیت خود را اغاز نمایید .

چه نوع نمایندگی میخواهم ؟

نیاز خود را بیان کنید ما پاسخگو نیازتان هستیم

کدام نمایندگی به صرفه تر است ؟

کدام نمایندگی به صرفه تر است ؟

با ما انتخاب کنید! شما میتوانید با توجه به حجم مشتریان و کسب و کار خود و با در نظر گرفتن ساختار کد نویسی وبسایت خود از یکی از سرویس های نمایندگی فروش سرورمکس استفاده کنید. در صورتی که نمیدانید کدام یک از سرویس های هاست مورد نیاز شماست میتوانید با پشتیبانی فروش تماس حاصل فرمایید تا بهترین سرویس در اختیار شما قرار داده شود.

نمایندگی فروش چیست؟ چه امکاناتی دارد ؟

نمایندگی فروش چیست؟ چه امکاناتی دارد ؟

همنشین میزانی ما سرورمکس با ارائه نمایندگی فروش در سه بستر مختلف همچون دامنه ،هاست و مستر ریسلر این امکان را فراهم کرده است تا افراد تازه وارد به این حرفه بتوانند بدون هزینه هنگفت هاستینگ کوچک خود را راه اندازی کنند و ارائه دهنده میزبانی وب و دامنه باشند.شما با خرید این سرویس ها می توانید CRM فروش خود را راه اندازی کنید و همانند یک هاستینگ برند شده فروش داشته باشید .

نمایندگی فروش در چند پلن ارائه می شود؟

نمایندگی فروش در چند پلن ارائه می شود؟

انتخاب با شماست ! وجود تنوع فقط در سرویس ها وجود ندارد بلکه در گزینه های سزویس نیز شما حق انتخاب دارید! شما میتوانید از بین نمایندگی هاست،دامنه و مستر ریسلر یک مورد را انتخاب نموده که هر کدام دارای شاخه ها و دسته های مختلف می باشد که برای شما انتخاب و خرید را آسان تر می کند.

نمایندگی فروش سرورمکس

نمایندگی فروش سرورمکس

نماینده جان ! شما می توانید با خرید یکی از نمایندگی های سرورمکس صاحب یک هاستینگ کوچک شوید و بدون نیاز به دانش فنی خاص و پرداخت ارزی در شرکت های ثبت دامنه مانند:اتاک ،جوکر و گوگل دامین نسبت به ثبت دامنه اقدام فرمایید. یا خودتان با برند شخصی خود به فروش هاست و دامنه و حتی نمایندگی فروش بپردازید و یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی کنید.

سوالات متداول

در صورتی که هرگونه سوالی دارید ما در انتظار شماییم تا آن را جواب بدهیم

آیا انتقال نمایندگی در سرورمکس به صورت رایگان انجام می شود ؟

بله با خرید نمایندگی انتقال نمایندگی شما به صورت رایگان انجام می شود.

؛آیا در خدمات نمایندگی اسمی از سرورمکس برده می شود؟

خیر با خرید از سرورمکس شما می توانید بدون نمایش نام سرورمکس از نمایندگی خود همانند یه برند مستقل استفاده کنید.

تحویل خدمات نمایندگی چقدر زمان می برد؟

تحویل خدمات نمایندگی به صورت تحویل آنی و خودکار می باشد.

چگونه می توان با خدمات سرورمکس یک هاستینگ مستقل راه اندازی کرد؟

برای شروع کار ابتدا باید برای خود یک سایت داشته باشید که میتوانید حتی از سرورمکس برای این کار کمک بگیرید در مرحله بعد نیاز است یک سیستم مدیریت مشتریان یا CRM را بر روی ساب دامینی از دامنه اصلی وبسایت نصب و به وبسایت متصل نمایید. برای این منظور می‌توانید از WHMCS که یک CRM تخصصی در حوزه میزبانی‌وب می‌باشد استفاده نمایید. در مرحله بعدی در سایت ثبت نام کنید و نمایندگی مورد نظر خودتان را سفارش دهید. سرورمکس نمایندگی شما را به CRM فروش شما به صورت رایگان متصل می کند و 24 ساعت از شبانه روز در 7 روز هفته پشتیبان شماست.

چرا سرورمکس ؟

تیم پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی 24 ساعته حتی روز های تعطیل ارائه خدمات فراتر از تعهدات گارانتی کیفیت گارانتی بازگشت وجه 7 روز کاری